profil na facebook
zasoby_uslugi_porzadkowe
Strona główna / Zasoby / Know how

1TktHLKVgoFdp3dIHp4zE-HqePpXGhEKTyOGqG0MObBa7gX5S6qivCyl0LW8JijGQHVFSmqVVtp6P40VOnppfg

B90bgeL0xmnFAEM5HJQg_WpZi_piuIeSkRloHJVO2n1a7gX5S6qivCyl0LW8JijGQHVFSmqVVtp6P40VOnppfg

wqRLL96yfR1lPVupHM56-hdk4vzzy24zcmuCPdwmAWFa7gX5S6qivCyl0LW8JijGQHVFSmqVVtp6P40VOnppfg

FSAb7o7Vdh_ch0N_wnGzAhBBerWhxjBb3J-58tdH51Za7gX5S6qivCyl0LW8JijGQHVFSmqVVtp6P40VOnppfg

pQocxhHxYF2naBEPhAa_YsRC5frGka7F640h5WjTyYha7gX5S6qivCyl0LW8JijGQHVFSmqVVtp6P40VOnppfg

Know how

ALBA oferuje kompleksowe usługi na każdym etapie gospodarowania odpadami. Począwszy od chwili ich powstawania a skończywszy na ich przetwarzaniu i utylizacji oraz, gdy nie ma innej możliwości, składowaniu.

Doświadczenie

Posiadamy specjalistyczną wiedzę i ponad 20-letnie doświadczenie na rynku polskim, dzięki i któremu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom naszych klientów zgodnie z najwyższymi standardami.

Nowoczesność

Rozwiązujemy problemy gospodarki odpadami, stosując przy tym pionierskie i niekonwencjonalne działania, które minimalizują negatywne skutki rozwoju cywilizacyjnego.

Dopasowanie

Nasza oferta jest komplementarna i świadczona w wielu zakresach. Wieloletnie doświadczenie w gospodarowaniu odpadami nauczyło nas dopasowywać świadczone usługi do aktualnych potrzeb rynku. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie, odpowiadając tym samym na nowe zapotrzebowania.

Szeroki wachlarz usług

Oferta Spółek Grupy ALBA obejmuje min: odbiór odpadów komunalnych i budowlanych, przetwarzanie oraz utylizację odpadów, składowanie odpadów (w tym niebezpiecznych), porządkowanie i oczyszczanie terenów, likwidację dzikich wysypisk, oczyszczanie miast itp.

Dbamy o środowisko

Zajmujemy się odbiorem i zagospodarowaniem odpadów, ale dążymy również do zwiększenia świadomości ekologicznej naszych Klientów, a także dzieci i młodzieży. Prowadzimy działania proekologiczne, uczymy i doradzamy...